ارائه حداکثر با بهره برداری از حداقل

تیوا که در سال ۱۳۸۳ تأسیس شد، یک شرکت خانوادگی است که متخصص در سیستم‌های قاب فولادی سبک (LSF) است. با بیش از ۲۸ سال تجربه در این روش ساخت و ساز و بیش از ۱۵۰،۰۰۰ متر مربع پروژه موفق، ما می توانیم با افتخار تعدادی از اولین های صنعت در زمینه LSF در ایران را به رخ بکشیم. در طول سال‌ها، پروژه‌هایی با اندازه‌های مختلف در تعدادی از بخش‌ها با بیش از ۳۰ مشتری انجام داده‌ایم.

توانایی ما برای مدیریت کل فرآیند از طراحی، ساخت، مونتاژ، نصب و مدیریت در محل به ما امکان می دهد راه حل کامل را یکپارچه کنیم و کارایی و اطمینان برنامه را تضمین کنیم.

کارشناسان ما دانش گسترده ای در مورد اسکلت فلزی سبک دارند و در طول سال ها به طور فعال برای آموزش افراد مشتاق در این زمینه کار کرده اند.

ما مفتخریم که در زمینه های زیر پیشگام هستیم:

  • اولین ساختمان ۶ طبقه به روش LSF در خاورمیانه و آسیا
  • اولین پروژه اضافه اشکوب با LSF در ایران
  • اولین ساختمان چند طبقه LSF در ایران
  • اولین ساختمان یک طبقه LSF در ایران

 

ماموریت و چشم انداز

تمرکز و استراتژی آینده‌نگر ما بر اساس مهارت‌ها و ارزش‌هایی که طی سال‌ها به دست آورده‌ایم، ورود به بازار بین‌المللی به‌ویژه خاورمیانه  است. چالش‌های ناشی از زمینه‌های فرهنگی مختلف، شرکت ما و کارکنان آن را قادر می‌سازد تا مهارت‌های خود را در یک محیط بین‌المللی رشد و توسعه دهند. هدف ما بین‌المللی‌سازی، نوآوری و پایداری به‌عنوان محرک‌های کلیدی خود برای تحولات آینده است.

 

مسیر ما