دقت صنعتی میلی متری

بررسی اجمالی خدمات تیوا

ما در تیوا بیش از تولید واقعی پروفیل و فریم فولادی مسئولیت داریم. از روز اول، طراحان و مهندسان ما مشغول تبدیل نقشه های معمار به طرحی سفارشی خواهند بود که
آماده ارسال به ماشین های ما است تا در کمترین زمان در محل نصب شود.

 

CONSTRUCTION
_

خدمات تیوا

01

طراحی

طراحان داخلی و مهندسان سازه ما از نرم افزارهای به روز برای طراحی مناسب ترین و کارآمدترین طرح برای پروژه شما که با مقررات ساختمانی مطابقت دارد، استفاده می کنند. هر چه زودتر با تیم طراحی سازه ما در زمانی که پروژه ای را در ذهن دارید تعامل کنید، فرصت بیشتری برای افزایش بازگشت سریع سرمایه خود خواهید داشت.یک طراحی بهینه مقرون به صرفه است، زیرا راه های زیادی را برای صرفه جویی در پول و همچنین یکپارچگی سازه در نظر می گیرد. ما با تخصص و تجربه خود به اولین‌های بسیاری در صنعت در ایران دست یافته‌ایم که هم از نظر مالی و هم از نظر سرعت ساخت به نفع مشتریان ما بوده است. همچنین می توانید مطمئن باشید که صدور گواهینامه اولیه برای تأییدیه های قانونی به عنوان بخشی از فرآیند ما به دست می آید.

03

ساخت

اجزای ساختاری نورد سرد که در خارج از محل تولید می‌شوند، به یک منطقه مونتاژ در محل منتقل می‌شوند، جایی که در پانل‌های ارتفاع طبقه مونتاژ می‌شوند. این پانل ها به صورت منحصربفرد کدگذاری شده اند تا در هنگام نصب نهایی در محل صحیح قرار گیرند.

02

تولید

پس از تایید طراحی، مشخصات طراحی و لیست های برش مستقیماً به آسیاب های شکل دهی سرد منتقل می شوند و از دقت مطلق از طراحی تا ساخت هر بخش و پروفیل جزء اطمینان حاصل می کنند. اجزای LSF سپس به سایت منتقل می شوند، در یک منطقه مونتاژ که در آن به پانل ها برای نصب نهایی تبدیل می شوند.

04

نصب

پیمانکار سایت متخصص ما فرآیند نصب سریع پانل ها را مدیریت می کند. کارگران برای نصب نیاز به مهارت خاصی ندارند، بنابراین می توان آن را در پروژه هایی اجرا کرد که دسترسی به کارگران ماهر بیشتر امکان پذیر نیست. در مرحله نصب، روند ساخت و ساز بسیار سریعتر می شود زیرا به معاملات بعدی اجازه می دهد زودتر شروع شوند و به موازات آن کار کنند تا زمان ساخت در محل به میزان قابل توجهی کاهش یابد. پانل های دیوار خارجی را می توان برای تطبیق انواع پوشش های خارجی، از آجر سنتی گرفته تا پرداخت های امروزی تر، تطبیق داد.

 

لیست همه خدمات تیوا

ما با مهندسان و کارشناسان داخلی خود، مجموعه کاملی از خدمات را از طراحی اولیه تا نصب نهایی سیستم های قاب فولادی سبک ارائه می دهیم. ما قویاً معتقدیم که دانش ما با رقبای ملی و بین المللی ما برابری می کند، اما قیمت های ما به طور قابل توجهی پایین تر است.

خدمات ما عبارتند از:

مهندسی

قاب های فولادی سبک معجزه مهندسی است. برتری این سیستم و ترجیح آن نسبت به سازه های معمولی، آن را به انتخاب ارجح برای بسیاری از پروژه ها تبدیل کرده است. مهندسان داخلی ما در طول سال‌ها برای جابجایی مرزها و ابداع راه‌حل‌های جدید در صنعت کار کرده‌اند و به اولین‌های بسیاری دست یافته‌اند.

ساخت

صنعت ساختمان به دلایل زیادی از جمله بهینه سازی، سرعت ساخت و ساز و مزایای زیست محیطی به طور فزاینده ای به سمت پیش ساخته شدن پیش می رود. بخش عمده‌ای از کارهایی که ما انجام می‌دهیم، از جمله ساخت قطعات LSF در خارج از محل در یک محیط کنترل‌شده کارخانه اتفاق می‌افتد و زمان نصب در محل را با کارگران کمتر به حداقل می‌رساند.

خدمات BIM

ما بنا به درخواست مشتریان از BIM برای ارائه یک طراحی چند لایه قدرتمند و انعطاف پذیر، دیوار قاب، کف و سقف، از جمله پانل های پیش ساخته، تیرها و خرپاها استفاده می کنیم.

دقت طراحی در این سیستم به معنای یک روند ساخت و ساز روان با حداقل ریسک است.

طراحی

هدف ما ارائه مدلی بهینه برای فرآیندهای ساخت و اجرای فناوری LSF با استفاده از نرم افزارهای شناخته شده و به روز است. طراحان با تجربه ما بهترین راه حل های ممکن را که متناسب با الزامات مختصر باشد، به مشتریان توصیه می کنند تا بهره وری را به حداکثر برسانند و به پروژه ارزش بیافزایند.

آموزش و تعلیم

از زمان تاسیس تیوا، ما به شدت درگیر آموزش و تربیت افراد مشتاق در زمینه اسکلت فلزی سبک بوده ایم. ما مجموعه‌ای از نکات فنی مبتدی را برای دانشجویان و مهندسان جوان ایجاد کرده‌ایم که اطلاعات اساسی در رابطه با طراحی فولاد با شکل سرد ارائه می‌دهند. این مجموعه توسط کارشناسان قاب فولادی با شکل سرد ما نوشته شده است و موضوعات مربوط به تولید فولاد، ساخت قاب و اصول طراحی را پوشش می دهد.

ساخت و ساز

همانطور که بسیاری از فرآیند ساخت و ساز در خارج از محل انجام می شود، زمان ساخت و ساز در محل ما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این تیم متشکل از تیم اجرایی ما است که پروفیل های فولادی گالوانیزه پیش ساخته را با استفاده از پیچ های خود حفاری پانل می کند و سپس پانل ها را در جای خود نصب می کند.

تدارکات

بازار جهانی قاب فولادی سبک در سال ۲۰۲۱ به ارزش ۲۳۸۹۰ میلیون دلار بود. با داشتن منابع انبوه معادن فولاد در کنار تعداد زیادی شرکت تولید و شکل‌دهی فولاد، فولاد به یکی از در دسترس‌ترین مواد برای استفاده در مقاصد ساختمانی تبدیل شده است. در تیوا، ما با بسیاری از شرکت‌های با تجربه شکل‌دهی سرد کار می‌کنیم تا از ارائه بهترین خدمات در صورت نیاز اطمینان حاصل کنیم.

چه کاری می توانیم برای پروژه شما انجام دهیم

با تقریباً سه دهه تجربه و دانش صنعت قاب فولادی سبک، ما هر طرح سازه‌ای را برای تکمیل معماری سفارشی می‌کنیم و برای ابداع راه‌حل‌هایی کار می‌کنیم که به بهترین شکل ممکن را برآورده می‌کنند. این طراحی بر اساس یک جزء ساختمانی یک پروفیل سی-شکل بهینه شده است – اتصالات آن به طور خاص مورد مطالعه و مدل‌سازی قرار گرفته است، به طوری که کل فرآیند، از طراحی تا تولید و مونتاژ، بسیار دقیق بوده و بهترین عملکرد را تضمین می‌کند.ا

تیوا یک سیستم ساختمانی کامل را ارائه می دهد که با بهترین اجزای ساخت و ساز خشک ادغام شده است. در صورت لزوم، به‌ویژه برای پروژه‌های چند طبقه بزرگ‌تر، ما راه‌حل‌هایی را ارائه می‌کنیم که در آن عناصر فولادی شکل‌دهی سرد و سازه‌های فولادی سازه‌ای سنگین یا سازه‌های بتنی می‌توانند همزیستی داشته باشند و در یک سازه بهینه شوند. این امر به لطف تجربه در انواع و اقسام کارگاه ها انجام می شود که پاسخگویی به نیازهای طراحی انواع ساختمان ها را ممکن می سازد.سیستم ها و عناصر ساختاری ما در خارج از محل کار پیش ساخته هستند که توسط کارگران در محل کار بسیار سریع و آسان نصب می شوند.

برای مشاوره در مورد راه حل هایی که می توانیم پروژه های خاص شما را ارائه دهیم و یک پیشنهاد اولیه برای شروع کار با ما تماس بگیرید